ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
“ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ” У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
      Відповідно до Закону України «Про охорону праці» та з метою привернення уваги суспільства у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням ДП «Редакція журналу «Охорона праці» ініціює за підтримки Держгірпромнагляду України проведення в 2015 році раніше започаткованого Службою конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці - очима дітей».

      Конкурс буде проведено у два етапи:
      І етап - відбіркові регіональні тури впродовж січня-березня 2015 року;
      ІІ етап - Фінал та оголошення переможців.

      Організатори переконані, що конкурс сприяє підвищенню інтересу  у дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці. Дитяча творчість - це фундаментальна основа для ефективної профілактики травматизму, оскільки вона може бути одним із найбільш дієвих засобів наочної пропаганди безпечної поведінки для всіх працюючих батьків.

      Конкурс проводитиметься у відповідності до Положення про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Охорона праці - очима дітей».