ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В ДП "ЧЕРКАСЬКИЙ ЕТЦ" У 2017 РОЦІ
     Згідно наказу Дрежпраці від 28.09.2017р. № 119 та відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» у ДП "Черкаський ЕТЦ" у 2017 році буде провдена низка заходів інформаційного характеру з питань реалізації і захисту прав людини, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина, набуття навичок та вмінь їх практичного застосування.
     У межах Тижня права планується провести тематичні заходи, зокрема, лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом з працівниками установ, органцізацій та підприємств. Серед заходів заплановано надання юридичних консультацій з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань тощо.
     Тиждень права сьогодні вже має статус державного й носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку публічних заходів.

     Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

     Проведення Всеукраїнського тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення, а також інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації і захисту. Саме під час Всеукраїнського тижня права відбуватимуться заходи, що спрямовані на підвищення рівня правової культури працівників підприємства.

     Довідка:
     Всеукраїнську акцію «Тиждень права» започатковано у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

     Загальнодержавна акція проводиться в Україні відповідно до Указу Президента України від 08.12.08 №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини.