ПРОЕКТ «ОНЛАЙН ПРИЙОМ ГРОМАДЯН»
СИСТЕМНО ДІЄ В ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

     Державна служба України з питань праці і надалі спрощує умови для звернень громадян та суб’єктів господарювання. Так, з метою надання консультація громадянам різних областей України, Голова Держпраці Роман Чернега провів онлайн прийом у режимі Skype-зв’язку з жителями Дніпропетровської області, який відбувся 6 квітня 2016 року.

     Під час прийому до Голови звернулась начальник відділу охорони праці ТОВ «Завод Стеко» Наталія Попович з запитанням про збереження робочого місця і заробітної плати мобілізованим працівникам.

     Також, звернулась бухгалтер лікарні Тетяна Копцова, питаючи, чи передбачена належна додаткова соціальна відпустка розлученій жінці, та які документи, що можуть підтвердити статус одинокої матері, слід подавати такій жінці для отримання додаткової соціальної відпустки.

     Ще було розглянуто питання Головного технічного інспектора праці Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Петра Довганенка з приводу порядку розслідування нещасних випадків, а саме визнання випадку пов’язаним з виробництвом. Висловив пропозицію складати акти Н-5 та Н-1, якщо потерпілий працював на умовах цивільно-правового договору. Ще одним питанням Петра Довганенка було травмування водіїв внаслідок ДТП.

     Очільник Держпраці Роман Чернега надав необхідні роз’яснення громадянам, а також відповідні доручення щодо вирішення порушених проблем керівництву Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області. Наголосив, що озвучені пропозиції слушні і попросив направити їх до Cлужби офіційно листом для подальшого опрацювання.

     Наостанок, Роман Чернега подякував присутнім за активну позицію. «Проведення онлайн прийомів демонструє свою зручність й ефективність. Громадяни, особливо, з обмеженими можливостями, пенсіонери, можуть отримати вичерпну відповідь на свої питання, економлячи при цьому свій час і кошти»,- резюмував очільник Держпраці.

Джерело: Державна служба України з питань праці