9 ТРАВНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ


     Після здобуття незалежності, з 1991 по 2015 роки 9 травня офіційно зазначалося, як День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У 2015 році Верховна Рада України прийняла закон, який наказував, що 8 травня відзначається День пам’яті і примирення, а 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

     Офіційні заходи за участю перших осіб вже кілька років проводять 8 травня.
Лунають пропозиції перенести вихідний з 9 травня на 8-е число, щоб “разом з усією Європою відзначити закінчення Другої світової війни”. Наприклад, про це заявляв глава Українського інституту національної памяті Володимир В’ятрович.

     Ми повинні пам’ятати і ніколи не забувати тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!

     Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора.

     Зробімо усе, аби наш край був квітучим і заможним, а там, де сьогодні лунають вибухи снарядів та «градів», земля ожила і радувала нас щедрим колосом, а небо - погожими днинами!

     Віримо, що в країні запанує мир, спокій, добро та процвітання, а в наших домівках завжди буде затишок, тепло і достаток!