ГОЛОВА ДЕРЖПРАЦІ РОМАН ЧЕРНЕГА
ПРОВІВ ПЕРШИЙ ОНЛАЙН ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
     У четвер, 11 лютого 2016 року, з метою надання громадянам консультацій з питань праці Голова Державної служби з питань праці Роман Чернега провів перший онлайн прийом громадян у режимі Skype-зв’язку з жителями Івано-Франківської області.

     Зокрема, під час прийому до Голови звернувся адвокат Олександр Якубовський, який надає правову допомогу учаснику АТО Петру Маковійчуку щодо незаконного звільнення з роботи у період його призову на строкову військову службу та невиплати йому середнього заробітку.

     Також звернулася Наталя Калиновська, яка була незаконно звільнена з роботи під час перебування у декретній відпустці.

     У результаті прийому громадяни отримали вичерпні відповіді щодо своїх питань. Також очільником Служби були надані відповідні доручення керівництву Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо вирішення порушених проблем.

     При цьому, Роман Чернега наголосив, що онлайн прийом громадян з областей буде проводитися постійно, згідно розробленого графіку. «З метою економії часу і коштів наших заявників ми поступово будемо впроваджувати такий інноваційний підхід. Це дуже зручно. Кожен бажаючий може поспілкуватися з керівником центрального органу виконавчої влади. Також це важливий крок назустріч людям з обмеженими можливостями, пенсіонерам, яким важко їздити до Києва. Це цікаво і для нас, і для громадян. Найближчим часом графік онлайн прийому з’явиться на нашому офіційному сайті», - резюмував голова Держпраці.

Джерело: Державна служба України з питань праці