ГОЛОВА ДЕРЖПРАЦІ УКРАЇНИ РОМАН ЧЕРНЕГА В ІТАЛІЇ ОБГОВОРЮВАВ
ТРУДОВІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ ІЗ «НЕСТАНДАРТНИМИ»
ТРУДОВИМИ ВІДНОСИНАМИ

     Сьогодні безліч людей працює не за «стандартної» форми трудових відносин. Це і робота за домовленістю, і робота в певний проміжок часу, і праця вдома, поєднання сімейних обов’язків та роботи.  Маючи певні свої привілеї, люди, які працюють за нестандартних умов, на жаль, обмежені у соціальному захисті. Жінки, молоді працівники та мігранти часто опиняються в зоні ризику.

     Проблеми розвитку нових форм трудових відносин та гідної праці обговорювалися підчас навчального курсу Міжнародної організації праці у місті Турин (Італійська республіка).  Голова Держпраці Роман Тарасович Чернега представив Службу та державу, взявши участь у цьому навчальному курсі. Даний захід дав можливість не тільки обмінятися досвідом та практичними досягненнями, щодо забезпечення трудових прав працівників з «нестандартними» трудовими відносинами, а й отримати міжнародні досягнення з питань підвищення трудових прав та соціального захисту працівників.

     Під час заходу із представниками роботодавців, профспілок та урядів країн світу обговорювалися:

    Особливості сучасних трудових відносин.
    Європейські модулі зайнятості та трудових відносин.
    Досягнення у законодавстві ЄС з питань праці
    Стратегічне планування та формування європейських стандартів праці
    Головні політичні дискусії та законодавчі зміни, що стосуються захисту працівників із «нестандартними» трудовими відносинами на міжнародному та регіональному рівнях.

     За участю у навчальному курсі українська делегація, до якої також ввійшли представники Федерації роботодавців України і Федерації профспілок України налагодила контакти із представниками профспілок, роботодавців та урядових організацій світу.

     Захід дав змогу отримати знання, які знадобляться для підняття міжнародного іміджу України, захисту її національних інтересів у сфері безпеки та гігієни праці та розвитку міжнародних відносин у цій сфері.

     Коротка інформаційна довідка для працівників за «нестандартних» трудових відносин.

     У «нестандартних» трудових відносинах перебувають люди, які працюють неповний робочий день, хатні працівники, агентства із працевлаштування (аутсорсинг і аутстафф).

     Для таких працівників пропонується керуватися міжнародними трудовими нормами, прийнятими Міжнародною організацією праці (МОП).
     У 1994 році МОП прийняла Конвенцію №175 «Про роботу в умовах неповного робочого часу» та Рекомендацію №182 «Про роботу в умовах неповного робочого часу», щодо трудових норм працівників з нестандартними трудовими відносинами.
     У 2006 році прийнято Рекомендацію №198, яка регулюють зазначені трудові відносини.
     У 2011 році прийнято нову Конвенцію №189 і нову Рекомендацію № 201 щодо хатніх працівників.

Джерело: Державна служба України з питань праці