В рамках Всеукраїнського тижня права, з метою впровадження заходів з питань реалізації захисту прав людини у сфері охорони праці в експертно-технічному центрі проведено бесіду для технічних експертів та працівників підприємства.

     В ході зустрічі було акцентовано увагу присутніх на законодавстві України, яким передбачено гарантії забезпечення роботодавцями здорових і безпечних умов праці для найманих працівників, а також розглянуто права працівників на одержання інформації з питань охорони праці, повну та всебічну поінформованість про наявні шкідливі і небезпечні умови праці на робочих місцях

     Довідка. Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН  у 1948 році Загальної декларації прав людини.
В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА
ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР
ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЕКСПЕРТНО-ТЕХНІЧНОГО ЦЕНТРУ