ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

    Шановні колеги, прийміть від колективу ДП "Черкаський ЕТЦ" щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України.

     День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

     Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
       
     Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо Вітчизни!
    
     Згідно статті 20 Конституції України, державними символами України є Державний прапор України, Державний герб України і Державний гімн України. Державний прапор України визначається як стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Державний прапор було затверджено постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 р.

     Раніше День державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Так, 24 липня 1990 року, на флагшток перед будівлею київської мерії був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі.

     Колектив ДП "Черкаський ЕТЦ" приймає участь у святкуванні цього значимого для усіх нас, українців, свята.