НАДІЙШЛИ ПЕРШІ МАЛЮНКИ КОНКУРСУ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»
     Згідно Плану роботи та в рамках підготовки до Всесвітнього  дня охорони праці, що проходить під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці», 27 квітня о 15-00, біля пам’ятника загиблим від нещасних випадків на виробництві, який знаходиться біля ДП «Черкаський ЕТЦ» відбувся урочистий мітинг та молебень з вшанування пам’яті загиблим.

     Захід відбувся за участю територіального управління Держгірпромнагляду  у Черкаській області, Черкаської ОДА, федерації профспілок області, управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, територіальної інспекції з питань праці у Черкаській області, об’єднання організацій роботодавців, Черкаського ЕТЦ, ведучих організацій та підприємств області.

     Щороку представники влади, підприємств, установ та організацій приходять у День охорони праці до цього місці, щоб згадати тих хто загинув на своєму робочому місці.

     Метою заходу стало привернення уваги суспільства, зокрема органів державної влади і місцевого самоврядування, роботодавців, громадських організацій до вирішення проблем промислової безпеки  і створення належних умов праці наших співгромадян.

     Надійними соціальними партнерами Держгірпромнагляду є і залишаються державні адміністрації, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, територіальної інспекції з питань праці у Черкаській області,  Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілки, об’єднання організацій роботодавців.

     Ми висловлюмо подяку всім, хто приймав участь в організації та проведенні мітингу.