ПІДБИТО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ
      У конференц-залі ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів» м. Ватутіне,  28 квітня 2015 року, відбулось урочисте засідання з нагоди відзначення Дня охорони праці.

      В засіданні прийняли участь представники територіального управління Держгірпромнагляду у Черкаській області, Черкаської облдержадміністрації, територіальної державної інспекції з питань праці у Черкаській області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області, обласного об'єднання організацій роботодавців, Федерації профспілок Черкаської області, ДП «Черкаський ЕТЦ», підприємства та організацій області.

      На засіданні підбито підсумки проведення заходів до Дня охорони праці. Дипломами та грамотами нагороджено переможців за результатами конкурсів-оглядів: «Охорона праці очима дітей»; кращих представників професії, бригад на предмет готовності виконання завдання; кращих підприємств області, що досягли значних успіхів у вдосконаленні роботи з питань охорони праці, сприянні створенню безпечних умов праці на своїх підприємствах; кращого спеціаліста з охорони праці підприємств Черкащини.
     
      За рішенням Організаційного комітету в 2015 році для підприємств, які впроваджують міжнародні стандарти, запроваджено відзнаку - ДИПЛОМ "За активне впровадження міжнародних стандартів системи безпеки праці". Даною відзнакою нагороджено ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів».

      З метою залучення інвалідів трудового каліцтва до участі у громадському житті, управлінням Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Черкаській області з нагоди Дня охорони праці проведено конкурс серед інвалідів трудового каліцтва на звання кращого народного умільця народних промислів і визначено переможців, яких нагороджено грамотами. До відзначення представлено роботи у номінаціях : "Технічна творчість", "Літературно - поетична творчість" та "Рукоділля".