ПЕРЕЛIК НАПРЯМКIВ ДIЯЛЬНОСТI СЕКТОРУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА НАВЧАННЯ
     1. Навчання з питань охорони праці керівників підприємств, організацій, установ, їх заступників, головних спеціалістів, спеціалістів служби охорони праці (членів постійно-діючих комісій з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємства), фізичних осіб, які використовують найману працю і службові обов’язки яких пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки (об’єкти котлонагляду, підйомні споруди, системи газопостачання, охорона праці на автотранспорті, охорона праці при виконанні робіт на висоті, СНиП III-4-80, АЗС, АХУ та ін.).

     2. Навчання з питань охорони праці керівників підприємств, організацій, установ, їх заступників, головних спеціалістів, спеціалістів служби охорони праці (членів постійно-діючих комісій з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємства), фізичних осіб, які використовують найману працю і службові обов’язки яких не пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки.

     3. Навчання з питань електробезпеки на групу допуску адміністративно-технічного персоналу та спеціалістів з охорони праці. До програми навчання  включені вимоги Правил улаштування електроустановок, Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, Правил будови електроустановок, Електрообладнання спеціальних установок, Правил експлуатації електрозахисних засобів, ДБН В.2.5-27-2006, Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.

     4. Навчання посадових осіб і фахівців, відповідальних за технічний стан і безпечну експлуатацію машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки:
- об’єктів котлонагляду (котли, посудини, що працюють під тиском, трубопроводи пари і гарячої води, газопостачання);
- підйомних споруд (крани, ліфти, підйомники, навантажувачі);
- систем газопостачання ( відповідальні особи за газове господарство, посадові особи, які здійснюють проектування та технічний нагляд систем газопостачання );
- спостереження за надійною та безпечною експлуатацією виробничих будівель та споруд.

     5. Атестація електрозварників та газозварників на право виконання зварювальних робіт.